8 הסודות של הכפתור

1. יעדים

פעם היית הולך למורה, לומד חצי שנה ורק אז עוצר לראות מה השגת. אם זה מתאים לך בכלל. המאסטרו יודע שבשביל התקדמות מהירה והתמדה צריך לקבוע יעדים. לדוגמא: בשבוע הראשון ללמוד את 3 האקורדים של הרוקנרול. בשבוע השני ללמוד פריטה מתאימה בגיטרה ובשבוע השלישי לחבר בין שניהם יחד. ..כך יש יעד מרתק לכל שבוע וכשמסמנים עליו וי ההתקדמות היא חדה וברורה.

 

 

2.בקבוצה זה עובד הכי טוב

אצל מורה ישנו פער בינו לבין התלמיד. פער שלעיתים אינו ניתן לגישור. אולי אתה חושש לנגן ליד המורה שלך ואולי המורה קצת משתעמם מרמת המתחילים שלך. ואולי אתה לא מאמין למה שהמורה שלך אומר על ההתקדמות שלך כשאין לך אף אחד אחר להשוות איתו. מוסיקה היא שפה. שפה נועדה לתקשורת. זו בדיוק הסיבה שהמאסטרו מנגן בקבוצה. הקבוצה היא הלהקה שלך. כל חבר בקבוצה הוא חבר בלהקה שלך ומהרגע הראשון אתה לומד גם לנגן וגם להקשיב לנגנים האחרים. יוצא מזה שבקבוצה אתה גם לומד לנגן וגם לומד לנגן עם אחרים. והערך המוסף הוא המוטיבציה העצומה שהקבוצה נותנת. בשבילך אולי לפעמים תחפף, בשביל הקבוצה תגיע מוכן.

 

 

3.כשנהנים

כשנהנים משתחרר במח הורמון שמרפה את המתח ומזרז את הלמידה – המורה שלך התחיל עם כל כך הרבה תלמידים את התהליך וכל כך מעט המשיכו. הוא כבר משועמם, מחכה לראות מה יקרה. הוא פאסיבי. מאסטרו יודע שהלימוד הכי טוב מתרחש כשנהנים. כשכל ההוויה משתתפת בלמידה. לכן מאסטרו הוא לא רק מורה אלא גם פרפורמר שיודע לענג את הקהל שלו.

 

 

4.כלי עזר

המאסטרו יודע שכשאתה בכיתה אתה מכוסה אבל הוא רוצה שתהיה מכוסה גם מחוץ לכיתה. לכן הוא משתמש בכל האמצעים: חוברת לימוד שמקפלת את השיטה שלו בתוכה, דיסק עם המוזיקה שהוא מלמד וסרטונים שעוזרים לך לתרגל ולהרגיש בכיתה גם כשאתה בבית.

 

 

5. בזמן אמיתי

המאסטרו יודע שלמרות השיעור הברור וכלי העזר יהיו לך שאלות וגם ספקות. זה טבעי. לכן חשוב לו להיות זמין עבורך 24/7 כדי שברגעים הכי חשובים הוא יהיה שם כדי לוודא שאתה מתרגל נכון בדרך להצלחה שלך.

 

 

6. אחריות

המאסטרו יודע שיש לך ספק ביכולת שלך. אולי הוא קטן אבל ברגעי הקושי הוא עלול לצאת ולכן המאסטרו יודע שתצטרך רשת ביטחון. זו הסיבה שהמאסטרו מציע לך אחריות על התוצאה. לא ניגנת – לא שילמת.

 

 

7. רוב הסיכויים שלמורה שלך אין שיטה

וכנראה שגם לא חומר לימודי משלו. כנראה שהוא לא משקיע את רוב השבוע שלו בלנתח אלו תרגילים עובדים בלימוד ואילו פחות אפקטיביים. כנראה שגם לא היו לו 2,000 תלמידים לנסות את שיטות הלימוד השונות איתם. למאסטרו יש שיטה. דרך הוראה שנוסתה ושוכללה פעמים כה רבות שכעת לסטות ממנה יביא לתוצאות פחות טובות. חוכמת ההמונים של למעלה מ 2,000 תלמידים יצרה שיטה מוכחת.

 

 

8. זמן

אצל מורה זה לימוד אינסופי של מפגש בשבוע. זה יכול לקחת גם שנים לפני שבאמת תצא החוצה ותנגן את החלומות שלך במכללת הכפתור אתה מתקדם מקורס לקורס. מעמיק אך גם מתקדם במהירות ובצורה רוחבית.

כיף לשתף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email

בהרשמה זו הינך מאשר קבלת מסרים שיווקיים במייל, ווטסאפ וסמס ממכללת הכפתור,  ביכולתך להפסיק לקבל מידע בכל רגע.