מה למדנו מ-2,000 תלמידים ב-5 שנים?

7 דברים שהופכים את שיטת הכפתור לדרך הכי אפקטיבית ללמוד גיטרה:

1 - מהירות

אצל מורה לומדים חצי שנה ורק אז עוצרים לראות מה השגנו, אם זה מתאים לנו בכלל.
בשיטת הכפתור מתקדמים הרבה יותר מהר. איך? באמצעות קביעת יעדים.
לדוגמא: בשבוע הראשון לומדים את 3 האקורדים של הרוקנרול. בשבוע השני לומדים לפרוט רוקנרול בגיטרה ובשבוע השלישי מחברים ביניהם…כך יש יעד מרתק לכל שבוע וכשמסמנים עליו V ההתקדמות היא חדה וברורה.

2 - קבוצתיות

אצל מורה יש פער בינו לבין התלמיד, שלא תמיד אפשר לגשר עליו. יש כאלה שחוששים לנגן ליד המורה ויש כאלה שבטוחים שהמורה משתעמם לידם כי הם מתחילים. ויש רבים שלא מאמינים למה שהמורה אומר להם על ההתקדמות שלהם, כי אין להם אף אחד בסביבה להשוות איתו.  

מוסיקה היא שפה – היא כלי לתקשורת. זו הסיבה ששיטת הכפתור נלמדת בקבוצה.

בכפתור, הקבוצה היא הלהקה שלך. מהרגע הראשון אתם לומדים לא רק לנגן אלא גם לנגן עם אחרים, אתם לומדים לנגן ובו בזמן להקשיב ולהסתנכרן עם נגנים אחרים. זאת אחת החוויות הכי חזקות בקורס.

בנוסף, אחד הערכים המוספים הכי חשובים בקבוצה זה המוטיבציה העצומה שהקבוצה מייצרת בשביל החברים. כשזה רק אתם מול המורה, כנראה שמדי פעם תגיעו לשיעור לא מוכנים. כשאתם יודעים שהקבוצה כולה מסתכלת עליכם מנגנים – אתם תגיעו מוכנים.

3 - FUN

המורה שלך כבר התחיל עם כל כך הרבה תלמידים את התהליך, מעטים מהם המשיכו הלאה. בשלבים הראשונים הוא מלווה אותך באופן פאסיבי, מחכה לראות "מה יקרה איתך".
בכפתור אנחנו מנגנים ביחד, צוחקים ביחד, כל ההוויה משתתפת בלמידה. המאסטרו שלנו הוא לא רק מורה, הוא גם פרפורמר שיודע לענג את הקהל שלו.

הידעת? כשאנחנו חווים הנאה, משתחרר במוח הורמון שמרפה את המתח ומזרז למידה.

4 - כלי לימוד

בכפתור אנחנו יודעים שבזמן השיעור אתם "בעניין" אבל מה קורה כשאתם חוזרים הביתה? לכן אנחנו דואגים לטפח את הלימוד שלך גם מחוץ לכיתה. כל תלמיד בכפתור מקבל חוברת קורס שהיא עכשיו כבר במהדורה השביעית שלה (!) וגם: דיסק עם המוזיקה שאנחנו לומדים, וסדרה של סרטונים שעוזרים להם לתרגל ולהרגיש בכיתה גם כשהם בבית.

5 - גישה 24/7

אנחנו יודעים שלמרות השיעור המובנה, וגם כשיש לכם כלי לימוד לעבוד איתם…יהיו לכם שאלות ויתעוררו ספקות. זה טבעי. ולכן אנו זמינים 24/7 לתלמידים כדי שברגעים הכי חשובים נהיה שם לוודא שאתם מתרגלים כמו שצריך ונמצאים בדרך להפוך את הגיטרה לחברה הכי טובה שלכם.

6 - אחריות

יש כאלו שמגיעים אלינו עם ספק ביכולת שלהם. זה טבעי. לכן בכפתור יש לכל תלמיד רשת ביטחון: לא ניגנת – לא שילמת.

7 - חוכמת ההמון

ב-5 השנים האחרונות השקענו אלפי שעות בעזרת 2,000 תלמידים, לנתח אילו תרגילים עובדים בקורס ואילו פחות אפקטיביים. לבנות כלי לימוד שמוודאים שגם בבית ההתפתחות של התלמיד תימשך ללא הפרעות. לגייס את האסיסטנטים הטובים ביותר שיעבדו אתכם אישית בכיתה.

למידע נוסף חייגו 058-4774222 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!
erka-crop_-0

ובכל זאת, מה סוד ההצלחה של שיטת הכפתור?
אנחנו לא בטוחים…אבל לדעתנו, מעבר לכל הטכניקות והניסיון, סוד ההצלחה של השיטה הוא בכך שהיא מחברת כמה עולמות. עולם המוזיקה, ובתוכו עולם הגיטרה, יחד עם עולם של ריפוי, מודעות ואהבה, וכל זה בתוך קבוצה מחבקת. אנחנו חיים בעולם שזקוק לביחד, לשיתוף, להזנה רגשית ולעזרה הדדית.

ביחד אנחנו פשוט טובים יותר.

לפרטים אודות קורס "הכפתור 1: כל אחד יכול לנגן"

לפרטים אודות קורס "הכפתור 2.0: לקחת את הבמה"

רוצה לשמוע בוגרים שלנו מנגנים?

הכפתור בשבילי, הוא...

למידע נוסף חייגו 058-4774222 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!