מועדון הכפתור

לנגן את החיים שלך!

יום קבוע לך ולגיטרה שלך לאורך כל השנה…
לשמור על מסגרת נגינה, לפגוש חברים בקבוצה,
ליהנות ממסעדת הכפתור, מופעים ובמות פתוחות

אז מה קורה שם?
12 חודשים ובכל חודש זמר או סגנון מוזיקה אחר

חודש 1 - אריק איינשטיין

מגדולי היוצרים הישראליים, חבר בלהקות שלישית גשר הירקון, בצל ירוק, החלונות הגבוהים, הנח"ל, חלק מחבורת לול ושיתוף פעולה עם שלום חנוך והצ'רצ'ילים.

חודש 2 - רוק ישראלי '80 '90

הלהקות והזמרים שהתרפקנו עליהם בצעירותנו: משינה, איפה הילד, מוניקה סקס, אבטיפוס, אביב גפן, כנסיית השכל ועוד!

חודש 3 - היוצרים החשובים של המאה ה 20

לנגן בגיטרה את לאונרד כהן, דיוויד בואי, לו ריד, ניק קייב, מייקל ג'קסון, פרינס ואחרים

חודש 4 - גראנג'

הסאונד שיצא מהמוסכים שבסיאטל, דור ה X, נירוונה, פרל ג'אם, סאונד גארדן, רעש וארנגיה במיטבה.

חודש 5 - טעם של ג'אז

אלה פיצ'גרלד, לואי ארמסטרונג, נינה סימון, בילי הולידי וקלאסיקות כמו Summertime, what a wonderful world, dream a little dream, all of me

חודש 6 - נגיעות מזרחיות

זהר ארגוב, עמיר בניון, אתניקס, שרית חדד, זהבה בן, טיפקס ואייל גולן. לכל אחד מהם יש שירים שכולנו מפזמים עם נגיעות של סגנון מאד מיוחד - מזרחי.

מופע סמסטר

חודש 7 - ארץ ישראל הישנה והטובה

מתגעגעים לחוה אלברשטיין? יהודית רביץ? נורית גלרון? יוסי בנאי? אריק סיני? גם אנחנו! להינות מחורשת האקליפטוס, לי ולך, העיירה שלי, כמה יפה פורח הלילך ועוד...

חודש 8 - יצירות גיטרה

פינק פלויד החומה, GREEN SLEEVES ויצירות שמיועדות לגיטרה לאורך ההסטוריה

חודש 9 - ישראלי עכשווי

מהלהיטים העכשוויים והשנים האחרונות: אביתר בנאי, ישי ריבו, מוקי, טונה, נצ' נצ' ומוזיקאים עכשוויים.

חודש 10 - THE BEATLES

הלהקה שחרוטה בכל לב. הביטלס עם ג'ון ופול ג'ורג' ורינגו סטאר. yesterday, you got to hide your love away, across the universe, Eleanor rigby, ועוד, גבירותי ורבותי: הביטלס!!

חודש 11 - קלאסיקות של זמרות

סוזן וגה, ג'וני מיטשל, ג'ניס ג'ופלין, אלאניס מוריסט, מדונה, טרייסי צ'פמן ועודזמרות שנכנסו לנו עמוק אל הלב

חודש 12 - STAIRWAY TO HEAVEN

איך אפשר לסיים את שנה כזו בלי לנגן יצירה מורכבת, קצבית ומסחררת כמו Stairway to heaven הקצב, הפריטות, הבס ההולך, המקצבים המשתנים. חגיגה של שיר.

מופע סיום שנה

למה כל כך חשובה קבוצת נגינה?

לחיות את המוזיקה

במסגרת הקבוצה תתפתח לשלב הבא שלך. תלמד אקורדים וצירופים חדשים, מקצבים חדשים, המון פריטות אבל גם נתכנס פעמיים בשנה לתת הופעה טובה.

במסגרת הקבוצה תקבל גם הצעות לסופי שבוע מוזיקליים, קומזיצים, הזדמנות להתנדב עם הגיטרה, להשתתף ביום מעשים טובים..בקיצור קהילה שלמה מסביב לאהבה החדשה שלך...

מסגרת קבועה

יתכן שלמדת והפסקת וחזרת ועזבת. כאן יש לך מסגרת קבועה שמביאה להישגים מצטברים עצומים.

בקבוצת נגינה מתאפשר לך להיות חבר כל השנה! לך יש ערב קבוע שבו אתה נהנה, מתפתח חוגג ומתקדם וכל זאת עם החברים החדשים שלך!

גיוון בסגנונות

לכל סגנון יש מה לתרום לנגינה ולהעשרה שלכם על הגיטרה. "כל הנגינה שלי מורכבת מרעיונות ששמעתי בשירים ובסגנונות שונים, מחלילים בדרום אמריקה ועד לו ריד שורק מנגינה על גיטרת דיסטורשן" אהבה שמעיה

אתם עומדים לקבל את הטוב ביותר ואת האהוב ביותר על צוות המורים שלכם! היכונו לערבים שלמים ברוק עברית, רגאיי, 60'-70'-80'-90' מפופ ועד קלאסיקות..
הגיטרה היא האושר והמורים הם ההשראה. אל תחשבו פעמיים, זה בית חם ואוהב לכל מי שרוצה לנגן, לאהוב, לשמוח ולקבל משמעות אחרת לחיים.
השיטה הזו מצליחה! השיטה הזו עובדת! לא משנה מתי אני חוזר מהעבודה, אני יושב ערב ערב לנגן.
Mila Kunis
Manager
הייתי בהיי מטורף אתמול,
ניגנתי כל אחר הצהריים.
יתרונות מועדון הכפתור
365 סיבות להיות חבר בקבוצת נגינה ..הנה כמה

גיוון מוזיקלי

רוק עברי? שירי אנו באנו? שנות השישים? קלאסיקות? מדייר סטרייטס ועד ללואי ארמסטרונג, מאריק איינשטיין ועד לקרן פלס, מהביטלס ועד למדונה. בוא ללמוד איזו פריטה מתאימה לרוק, לפופ, איך עושים פתיח בג'אז, ומה צריך לדעת כדי לנגן רגאיי כהלכתו! במועדון הכפתור בכל מפגש תגדיל את ספריית סגנונות הנגינה שלך.

חיי קהילה

זה לא סתם שחלמת לנגן בגיטרה. חלמת לעשות איתה משהו. אולי חלמת לשיר ולנגן, אולי לנגן בלהקה, אולי לג'מג'ם ואולי לקחת אותה לקומזיץ. עכשיו הרגע שבו החלום שלך תופס תאוצה. בין מפגש למפגש תוכל להופיע בבמה פתוחה, בהופעה שנארגן יחד, להדריך בני נוער בסיכון, לשיר בבית אבות או לצאת יחד עם כפתורים כמוך לסופ"ש גיטרות בכפר נופש.. כך או כך..החלום שלך מתגשם!

מסגרת קבועה

החופש שלך להגיע ולהינות מהשיעור. כל שיעור גיטרה מחדש. לא צריך לחשוש יותר מתי הקורס יסתיים, ומלהישאר ללא מסגרת או להיפרד מהחברים....מעכשיו יש לך בית.

כל מורי הכפתור

אם טרם פגשת עוד מורים בכפתור, זו ההזדמנות. במועדון תפגוש את המורים השונים בכפתור כל אחד יביא אתו את הטכניקות והדגשים היחודיים לו, שבזכותם הפך לאוטוריטה בתחום הגיטרה והמוזיקה.

שומרים לך בזכרון

מנסיוננו למדנו ששיעורים שנלמדים נוטים להישכח, אלא אם כן חוזרים עליהם. לכן את כל החומרים שנלמד וננגן בקבוצה נצלם ונעלה לקבוצה שלנו. תוכל להוריד אותם למחשב שלך ולחזור אליהם בכל עת שתרצה!

וגם…
כולם יקבלו ספל אקורדים של שיטת הכפתור….

מכללת הכפתור 058-4774222